Бойко Ольга

Викладачка кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ

Науковий ступінь:Доктор соціальної педагогіки, PhD

ORCID:0000-0003-1449-4382

Освіта:

• 26.06. 2018 – захист докторату із соціальної педагогіки з відзнакою.Тема «Просоціальність сімей в Україні: аналіз актуального стану та напрямні для розвитку просоціальності»
  • 2011-2018 – докторантура із соціальної педагогіки  Папського Салезіанського Університету, Рим, Італія
  • 2011-2012 – XIV Мастер «Менеджмент організацій Третього Сектору: фандрайзинг та соціальна комунікація», Папський Університет ім. Томи Аквінського «Анджелікум», факультет соціальних наук, Рим, Італія
  • 2008- 2011 – Папський Салезіанський університет, факультет наук про виховання, ліцензіат із соціальної педагогіки, Рим, Італія
  • 2002-2008 – Львівський Національний Університет ім. І.Франка, географічний факультет, спеціаліст географії, Львів, Україна
  • 2002 – 2007-  Український Католицький Університет, філософсько-богословський факультет, магістр богослов’я, Львів, Україна

Професійна діяльність:

• 2014 – до тепер – викладачка кафедри загальної та соціальної педагогіки гуманітарного факультету ВНЗ «Український католицький університет»
  • лютий – червень 2012 – асистентка професора у межах викладацької практики програми докторантури Папського Салезіанського Університету, Рим, Італія
  • листопад 2010-липень 2011 – соціальний педагог-стажист у Русі Прийомних Сімей при Борго Раґацці Дон Боско, Рим, Італія
  • липень 2009, вересень 2010, серпень 2011 – соціальний працівник на літніх таборах для осіб неповносправних, соціальна кооператива «Нуові оріззонті», Італія
  •   червень 2007 – жовтень 2008 – менеджер адміністративної діяльності і менеджер зв’язків з громадськістю, Центр підтримки осіб з особливими потребами «Емаус», УКУ, Львів, Україна

Волонтерська діяльність:

• із молоддю-емігрантами в Італії: одна із засновників громадської неприбуткової організації «КомПас. Онлус», Рим, Італія(2011-2013)
  • із особами із особливими потребами та їх сім’ями: протягом 5 років провідник однієї із парафіяльних спільнот руху «Віра і Світло»; волонтер фестивалів Мистецько-терапевтичного центру «Непротоптана стежина»(2003-2008)
  • із дітьми, позбавленими батьківського піклування: студентський благодійний центр «Відлуння», УКУ (2002-2007)
  • із молоддю зі східної України: проекти «Весела гаївка», «Різдво разом»(2003-2006)
  • у багатокультурному молодіжному середовищі, Сактуарій Ля Салєт, Франція (липень-серпень 2005)

Наукова діяльність:

• Наукові зацікавлення в сфері соціально-педагогічної роботи із сім’ями; просоціальності та волонтерства; деінституалізації та сімейних моделей опіки дітей, позбавлених батьківського піклування;соціального проектування та менеджменту неприбуткових організацій соціальної сфери.
  • Авторка наукових публікацій
  • Учасниця численних науково-практичних міждисциплінарних конференцій та семінарів в Україні, Польщі, Франції та Канаді

Навчальні курси:

«Соціальна педагогіка»

«Соціальний супровід сім’ї»,

«Інноваційні моделі надання соціальних послуг»,

«Інституцій соціальної сфери»

Міжнародні стипендії та ґранти

2008-2013 –стипендія на навчання у Папському Салезіанському Університеті від фонду Renovabis (Німеччина)

Нагороди та відзнаки

Медаль за якісне виконання докторського дослідження та успішний захист докторату, Папський Салезіанський Університет (Рим, Італія)

Контакти: