Кокоячук Юлія

Викладач кафедри, керівник бакалаврської програми “Соціальна педагогіка”,

Науковий ступінь:   кандидат технічних наук

Освіта:

• 2002–2007 рр. Хмельницький інститут конструювання моделювання швейних виробів, спеціальність «Швейні вироби», кваліфікація – «Конструктор-технолог швейних виробів»;
  • 2009-2012 рр. – Хмельницький національний університет, аспірантура, спеціальність 18.19 – «Технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів»
  • 2013 р. –  присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 18.19  – «Технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів», тема дисертації „Розроблення методу проектування дитячого форменого одягу для молодіжних організацій ”.

Професійна діяльність:

• 2007 – 2009 рр. – модельєр-конструктор одягу, ФОП «Шпак Т.Ф.»;
  • 2014 – 2015 рр. – керівник проекту «Спільне представлення туристичних, етнічних та культурних особливостей міста Самбора (Україна) та Гміна Ясло (Польща) на міжнародному туристичному ринку» в рамках Програми «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013»
  • 2014 – 2016. – Фізична особа-підприємець (консультування з питань комерційної діяльності та керування);
  • 2015 р. – координатор програми стажування для медиків у Гміні Ясло (Польща) в рамках проекту «Хмельниччині – нова медицина»;
  • 2016  – керівник проекту “Формування стратегії розвитку молодіжної політики міста Самбора та міста Краматорська”;
  • 2016 – 2017 –  керівник проектів та програм кафедри загальної та соціальної педагогіки ВНЗ «Український католицький університет».
  • 2017 – дотепер – викладач кафедри загальної та соціальної педагогіки  ВНЗ «Український католицький університет».

Наукова діяльність:

• наукові зацікавлення охоплюють питання соціального лідерства та розвитку лідерських якостей жінок;
  • учасниця всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій та форумів різного рівня;
  • автор численних наукових публікацій, співавтор Патенту України на корисну модель.

Участь у навчальних програмах:

• «Digital Marketing days» (2017 р.)
  • MediaBarCamp (2017 р.)
  • «Жіноче лідерство та управління змінами» (2017 р.)
  • «Академія жіночого лідерства» (2016 р.)
  • «Молодь змінить Україну» (2015 р.),
  • «Київська школа політтехнологій» (2015 р.)
  • «Школа депутатів місцевих рад» (2015 р.)
  • «Школа молодого політика» (2006 р.)

Громадська діяльність:

• 2016 р. – дотепер – Співзасновниця та голова ГО «Молодіжний Простір «ПораДій».
  • 2000 р. – дотепер – Членкиня Молодіжної організації «Пласт-Національна скаутська організація України», Голова Хмельницького осередку «Пласт-НСОУ» (2010-1012 рр.).
  • 2015 р. – Співкоординатор «Волонтери Майдану «СВОЇ»

Контакти:

ел. пошта:   [email protected]