Криницька Ірина

Доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ, в.o. завідувача кафедри

Науковий ступінь: кандидат соціологічний наук

Освіта:

• 2004 – 2008 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність «Соціологія», освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр соціології.
  • 2008-2009 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність «Соціологія», кваліфікація магістр з соціології. Соціолог. Викладач соціології.
  • 2011-2014 рр. – аспірант кафедри суспільно-гуманітарних наук Української академії друкарства (спеціальність: 22.00.04 – Спеціальні та галузеві соціології). Тема дисертації: «Сімейне насильство над дітьми як соціальний феномен сучасного українського суспільства»
  • 2015 р. присуджено науковий ступінь кандидата соціологічних наук зі спеціальності 22.00.04 «Спеціальні та галузеві соціології», тема дисертації «Сімейне насильство над дітьми як соціальна проблема сучасного українського суспільства».

Професійна діяльність:

•  09.2010 р. – викладач кафедри загальної і соціальної педагогіки Українського католицького університету.
  • 03.2017 р. – доцент кафедри загальної і соціальної педагогіки Українського католицького університету.

Наукова діяльність:

Коло наукових інтересів: соціалізація особистості, проблеми насильства над дітьми, зокрема сімейного насильства, соціологія сім’ї, соціологія насильства та девіантної поведінки, конструювання соціальної реальності, соціальна профілактика негативних явищ, соціальний захист дітей та осіб соціально вразливих категорій населення.

Навчальні курси:

• «Основи соціально-правового захисту особистості»
  • «Методика роботи з дитячими та молодіжними громадськими організаціями»
  • «Соціалізація особистості»
  • «Соціальна молодіжна політика»
  • «Профілактика сімейного насильства»
  • «Технології соціально-педагогічного та просвітницького тренінгу»
  • «Коучинг та консультування в соціально-педагогічній діяльності»

Контакти:

Офісний день: середа