Марко Вікторія

Доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Освіта:

• 26.06.2013 – захистила дисертаційне дослідження «Духовне виховання дітей молодшого шкільного віку в недільних школах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – теорія і методика виховання;
  • 2005-2009р. – студентка Українського Католицького Університету, катехитично-педагогічний інститут, освіта: вища релігійна, спеціальність «Катехитика»;
  • 2000-2006р. – аспірант кафедри методики викладання іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка;
  • 1994-1999р. – студентка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)», кваліфікація: вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури.

Професійна діяльність:

• З 2013 р. – доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського Католицького Університету.
  • 1999-2013р. – викладач кафедри методики викладання іноземних мов Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка.
  • З 2003р. – катехит та згодом директор катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького при храмі Покрову Пресвятої Богородиці м.Самбір.
  • З 2009 р. – постійний дописувач рубрики «Краплини допомоги» молодіжного часопису Самбірсько-Дрогобицької Єпархії «З любов’ю у світ».
  • З 2010 р. – викладач у Самбірському центрі передподружньої катехизації.
  • З 2010 р. – викладач (погодинник) Дрогобицького катехитичного інституту Пресвятої Трійці.
  • Організатор та учасник науково-практичних конференції, семінарів, тренінгів у напрямі духовно-морального виховання особистості.

Наукові зацікавлення:

Проблематика католицького та катехитичного шкільництва, християнська етика, молодіжна політика, педагогіка, соціально-педагогічна діяльність Церкви

Навчальні курси:

• «Педагогіка сімейного виховання»
  • «Методика катехизації».
  • «Загальна педагогіка»
  • «Методика викладання християнської етики»
  • «Методика викладання англійської мови»
  • «Практичний курс англійської мови»
  • «Взаємопізнання наречених»
  • «Дошлюбна чистота»