Стельмах Світлана

Декан Факультету наук про здоров’я, доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта:

•  1990-1998 рр. навчалася у Бродівському педагогічному училищі, Тернопільському державному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка за спеціальністю «Вчитель початкових класів та педагог-організатор».
  • 2003-2006 рр. аспірант кафедри педагогіки Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.
  • У 2008 році захистила дисертацію на тему: «Розвиток художньо-естетичного виховання учнівської молоді у реформаторській педагогіці Галичини першої половини ХХ століття» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Професійна діяльність:

• 1994 – 2003 рр. працювала вчителем початкових класів у Червоноградській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8.
  • з 2004 р. викладач Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. І. Франка;
  • 2008 р. – доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ;
  • 2012 р. – доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки ВНЗ «Український Католицький Університет».

Наукові зацікавлення:

• Виявлення, профілактика та подолання булінгу серед дітей, мобінгу в дорослих, шляхи попередження та розв’язання конфліктів, технології активного та інтерактивного навчання у вищій школі.
  • Автор численних наукових і навчально-методичних публікацій, у т. ч. двох навчально-методичних посібників у співавторстві

Викладання:

Загальна педагогіка

Соціальна педагогіка

Технології соціально-педагогічної діяльності

Соціально-педагогічна робота в закладах освіти

Актуальні проблеми соціальної педагогіки.

ORCID: 0000-0002-8520-1498