“Веселі канікули з Богом”: отримуємо досвід, вкладаючи серце…

111У середині липня п’ятеро студентів першого курсу програми “Соціальна педагогіка” УКУ стали волонтерами-аніматорами під час прицерковного християнського табору “Веселі канікули з Богом – 2017” в мальовничому  с. Велика Туря Івано-Франківської області. Тетяна Возна, Богдана Гаврилів, Ірина Дудяк, Христина Лозинська та Юлія Мисак радо погодилися цікаво та корисно провести час і змогли здобути новий цінний досвід роботи з дітьми різного віку під час християнського табору. Дехто з них вже неодноразово був аніматором на християнських таборах, пластових таборах, таборі для глухих та слабочуючих дітей, а для декого – “Веселі канікули з Богом” став першим таборовим і соціально-педагогічним досвідом.

Протягом чотирьох днів перебування в таборі діти гармонійно поєднували забави і, водночас, духовне зростання, яке є найважливішим компонентом табору, адже однією з місій “Веселих канікул” є провести певний час наших канікул з Богом, з церквою, з Ісусом.

“На превеликий жаль, дуже часто в нашому повсякденному житті, в домашніх клопотах, ми часом забуваємо про Бога і звертаємось до Нього тільки тоді, коли на життєвому шляху нас спіткають певні труднощі, а “Веселі канікули” – це гарна можливість розділити не тільки сумні моменти життя, але й ту радість і позитив разом з Богом”, – розповідає Богдана Гаврилів.

120 121
Програма табору складалася з різноманітних конкурсів, забав, квестів, бансів, спільної ватри. Через гру і спільну працю дітки вчилися працювати в команді, контактувати один з одним і спільно творити добро. Важливою складовою табору було проведення катехитичних наук, під час яких дітвора пізнавала чотирнадцять діл милосердя, що дозволило закласти фундамент милосердя у маленьких молодих серцях і душах- великого майбутнього України.
112 119
І хоча цей табір відносно недовготривалий, він назавжди запам’ятається дітям і громаді с. Велика Тур’я, які мали змогу протягом 4 днів пізнавати багато нового та краще знайомитися між собою. Важливо є те, що, незалежно від віку, діти побачили, що “канікули з Богом” це завжди цікаво і весело, наповнено змістом і приємними емоціями. Все це стало можливим завдяки провідникам та організаторам табору о. Миколі Фреїшину та імості Ірині Фреїшин, які створили всі необхідні умови для того щоб табір вдався на славу, а також підтримували студенток соціальної педагогіки УКУ в реалізації їх задумів.
Позитивні відгуки організаторів і аніматорів табору є ще одним підтвердженням того, що цьогорічний табір справді став яскравим періодом літа 2017 року для всіх його учасників.
110

О. Микола Фреїшин: “Наші діти, які приймали участь у “Веселих канікулах з Богом -2017” за ці 4 дні встигли подружитись з дівчатами-аніматорами, порозумітись, багато від них навчитись, а наші парафіяни старались, щоб їм було у нас добре і затишно. Направду, то були чудові миті на нашій парафії. Імость Ірина і я щиро бажаємо Вам та студентам-аніматорам щасливих років навчання в УКУ, позитиву, ніколи не розчаровуватись. Хай Всемилостивий Господь щедро наділить Вас Своїми ласками і благословенням на довгі і щасливі роки.”

118 114  20138220_330633574044432_649169648_o