АБІТУРІЄНТАМ: Визначено переможців конкурсу на отримання стипендії

СтипендіяДякуємо усім, хто взяв участь у цьогорічному конкурсі на отримання стипендії.

Команді кафедри загальної та соціальної педагогіки було надзвичайно приємно познайомитися з такими натхненними та вмотивованими молодими людьми, які прагнуть робити світ кращим. І нам би дуже хотілося бачити їх серед студентів УКУ, зокрема програми з соціальної педагогіки.

Тому визначення переможців конкурсу було справді нелегким завданням. Проте, за результатами 3 турів конкурсу на отримання стипендії на навчання на програмі “Соціальна педагогіка” УКУ ми готові озвучити переможців.

Отож, за умови вчасного подання документів, стипендію “Річна плюс” отримають учасники конкурсу з персональними номерами: 100312; 160409; 190423. В резервний список включено  кандидата з номером 210418 (якщо хтось із попереднього переліку відмовиться, ця особа може зайняти місце стипендіата).

Переможцями конкурсу для отримання Стипендії “Річна” стали потенційні абітурієнти з номерами: 210418; 200400; 200416; 220408.

Вітаємо переможців і з нетерпінням очікуємо початку вступної кампанії та нового навчального року!