Круглий стіл «Соціальні послуги в державних та недержавних організаціях: досвід, проблеми, перспективи співробітництва»

Хасед Арє copyМета круглого столу – обговорити наявні практики та актуальні проблеми у наданні соціальних послуг державними та недержавними організаціями, консолідувати сили фахівців соціальної роботи, громадських активістів щодо розпрацювання практик у сфері надання соціальних послуг.

Захід приурочено до 20-ти річчя діяльності Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-Ар’є» у Львові.
Діяльність Фонду реалізується у різних напрямках для покращення життя 5 тисяч громадян України з найбільш незахищених верств населення – дітей, літніх людей, людей з інвалідністю, Праведників Світу у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.
Програма круглого столу
13.00 – 13.15 – Привітання учасників круглого столу
13.15 – 14.00 – «Діяльність ВЄБФ «Хесед-Ар’є» в цифрах і фактах» Презентує Адель Діанова, директор ВЄБФ «Хесед-Ар’є».
14.00 – 14.30 – Каво-перерва
14.30 – 16.00 – Обговорення наявного досвіду й проблем надання соціальних послуг державними та недержавними організаціями, перспектив співробітництва у розвитку інноваційних моделей соціальної допомоги.

Захід відбудеться 14 травня 2018 р. о 13.00 год.
в конференц-залі Центру Шептицького Українського католицького університету (вул. Стрийська,29),