Студент УКУ Іван Гриців став переможцем Міжнародного пісенного фестивалю “Золотий птах”

hmt-39-of-67Студент соціальної педагогіки УКУ Іван Гриців став переможцем Міжнародного пісенного фестивалю “Золотий птах” для дітей та молоді з обмеженими можливостями, який відбувся у Вінниці 6-8 квітня 2017 року.

Це вже не перший конкурс, в якому 21-річний юнак бере участь. Минулого року він зайняв друге місце у Міжнародному конкурсі «Імперія мистецтв» у Трускавці. Каже, останні 4 роки вчиться співати професійно, йому щастить, бо він любить те, що робить.

«Як написано в Біблії, хто стукає – тому і відкривають. Я також стукав, пробував себе і досягнув. Щоб стати переможцем, треба співати від душі. Гарний спів – це ще не показник, що ти станеш першим. Треба співати, навіть не задумуючись про перемогу. Я туди їхав на за перемогою і, чесно кажучи, не очікував, що займу призове місце. Участь у цьому конкурсі – це для мене вже перемога», – розповідає Іван.

Потрапити на конкурс також було нелегко. Журі розглянули портфоліо 17 учасників, з яких було тільки 7 премій. Конкурс проводився для двох вікових категорій: молодшої – від 10 до 16 років і старшої – від 16 до 23 років. Цього року серед учасників були також і поляки. За свою перемогу Іван отримав грошову винагороду, позолочений кубок і можливість представляти Україну в липні на Міжнародному фестивалі в Польщі у м. м.Чехочинек.

«Я дуже задоволений з того, що зможу представляти Україну, свій університет в Польщі. Найперше дякую Богові і своїм батькам. Для себе ж завжди повторюю, що треба працювати, розвиватися і ніколи не здаватися!», – зазначає Іван Гриців

Нагадаємо, цього року в Польщі відбудеться вже ХХІ Міжнародний фестиваль для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Ідею цього конкурсу вже втретє втілюють і в Україні в рамках Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах».

Джерело: ucu.edu.ua