Тренінг “Система управління персоналом виробничого підприємства”

Система управління підприємствомЗапрошуємо на тренінг “Система управління персоналом виробничого підприємства”

Тренер – Мар’яна Івашина
– практикуючий HR з 16 річним досвідом в сфері управління персоналом,
– авторка тренінгових програм, керівниця та тренерка Служби навчання та розвитку великої вітчизняної виробничої компанії, тренерка школи “НR generation” Львівського клубу менеджерів з персоналу,
– голова громадської ради при Департамені управління персоналом Львівської міської ради
* менторка Менторської програми для студентів магістратури соціальної педагогіки УКУ

Особливо тренінг може зацікавити тих, хто в майбутньому планує працювати в сфері HR, а також тих, хто бере участь у проекті “З досвідом у майбутнє” (це передостанній тренінг,  перед отриманням сертифікату – не пропустіть).

Час і місце  проведення: 7 листопада о 13.00, конференц-зал головного корпусу УКУ (вул. Іл.Свєнціцького, 17)
Вхід вільний