Українсько-канадійські обміни: вітаємо студентів із Канади на програмі “Соціальна педагогіка”

image-0-02-05-dc352bd4e9ecc2f89c9ce941e3a87bc130102c3b7b9528ab13cb3e734f612dcc-VНе новина, що студенти УКУ часто беруть участь у програмах обмінів та навчаються в різних країнах світу. Студентки програми «Соціальна педагогіка», Іванна Цюник, Олена Максимів, Іванна Діман, Уляна Безпалюк, брали участь у студентських обмінах і мали чудову нагоду протягом кількох місяців жити, навчатися та пізнавати культуру Канади в межах Угоди про співпрацю між ВНЗ «Український Католицький Університет» та Університетським Коледжем св. Марії (м. Калгарі, Альберта, Канада).

Цього семестру студентки Коледжу св. Марії, Мері ЛеБланк та Гетсемані Гонзалез приїздили до Львова для місячного навчання та стажування. Вони  провели для викладачів та студентів кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ презентацію про специфіку системи освіти Канади, навчальні програми Університету Св. Марії, студентське життя у Коледжі, можливості для студентів-іноземців, зокрема студентів УКУ (дивитися фото).

image-0-02-05-653c7c7eb24dfd46ee868d9fd272d49d1434c806644a2d19543f8ab644a6fa9f-VЗа час перебування в Україні канадійські студентки успішно пройшли педагогічну практику на базі Львівської лінгвістичної гімназії. За словами дівчат, практика була для них надзвичайно цікавою та корисною у плані набуття цінного досвіду ведення практичних занять з англійської мови як іноземної, знайомства з формами та методами позакласної роботи, занурення в українські звичаї та традиції. Для порівняння роботи різних шкіл Львова,  Мері ЛеБланк також проводила заняття з учнями Львівської гімназії міжнародних відносин.

Як мешканці Колегіуму, студентки активно включилися у його життя: опікувалися з неповносправними друзями, брали участь у засіданнях англомовного клубу, надавали консультації студентам з англійської мови тощо. Мері ЛеБланк навчалася в Іконописній школі УКУ та за час навчання створила власний образ Архистратига Юрія.

image-0-02-05-68bab99bad954a4bbbeea484da52a89d990610e252b8fba3c1cf3f64f55cff51-V

У рамках культурної програми Мері ЛеБланк та Гетсемані Гонзалез вивчали історію Львова, відвідали оперний театр, ходили на екскурсії до його музеїв, були учасниками  святкування Великодних свят за програмою «Великдень разом», писанкарської майстерні, здійснили поїздку замками Львівщини разом зі студентами соціальної педагогіки УКУ, які були учасницями обмінів минулими роками.

Загалом у дівчат залишилися яскраві враження про Україну, які вони повезуть із собою додому і, сподіваємося, такі обміни продовжуватимуться та сприятимуть покращенню комунікації та розумінню між такими віддаленими країнами як Україна та Канада.