Волонтерський Оскар УКУ: запрошуємо молодих волонтерів до участі в конкурсі

оскар 3Чи мріяв/ла ти колись отримати Оскар? Якщо так – тобі до нас.

Програма #СоціальнапедагогікаУКУ шукає активну молодь, яка вже досягла успіхів у царині волонтерства. Метою заходу є визнання благородної праці волонтера і волонтерського руху, як показника зрілості громадянського суспільства, популяризація волонтерства в молодіжному середовищі та Україні в цілому.

Отож, якщо ти, чи твій друг є активним волонтером – не зволікай, подавай заявку!
Можна подавати свою кандидатуру, а можна когось, кого добре знаєш і знаєш про його/її волонтерську діяльність ( в такому випадку в першому питанні не забудь вказати своє ім’я)

Хто може зголошуватися:
1) Учні 10-11 класів: Форма зголошення тут
2) Студенти УКУ: Форма зголошення тут

Дедлайн зголошення номінантів: 1 червня

Дата і час проведення: 9 червня о 16.00
Місце проведення: Центр Шептицького, паркова аудиторія
Організатори: Програма “Соціальна педагогіка” УКУ

Концепція заходу передбачає нагородження номінантів у царині служіння людям та суспільству за аналогією з премією “Оскар”. Номінанти проходять кілька етапів відбору, в результаті яких журі визначає переможців, що отримають премію “Волонтерський Оскар” в таких номінаціях:

– Робота з дітьми та молоддю
– Робота з людьми літнього віку
– Робота з військовими