Всеукраїнський студентський коворкінг “Соціальна робота: революція професійних ролей”

14373 [преобразованный1]Мета коворкінгу: продемонструвати перспективність і широкий спектр професійних ролей фахівця соціальної сфери.

Ми прагнемо:

• Розкрити потенціал та підвищити престижність професії фахівця соціальної сфери;
  • Розвивати звичку думати критично, базуючись на цінностях, етичних нормах і результатах професійних досліджень;
  • Наснажити майбутніх лідерів, які ще визначаються зі спеціалізацією професійної діяльності;
  • обговорити наявні практики й запропонувати нові рішення для вирішення актуальних соціальних викликів, укласти рекомендації за результатами роботи в групах з подальшим врученням у містах учасників у зацікавлені інституції соціальної сфери;
  • поділитися навчальном та практичним досвідом соціальної діяльності та налагодити академічні зв’язки.

Упродовж одного насиченого дня ми створимо простір для обміну ідей та досвіду, розвинемо навички ефективної роботи в команді, а також подивимось свіжим поглядом на виклики, продиктовані часом.

⏰Коли? – 23 листопада

📍 Де? – Український католицький університет (УКУ), м. Львів, вул. Стрийська, 29, Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького.

✅Хто може стати учасником коворкінгу? – студенти, що навчаються за спеціальністю “соціальна робота” або “соціальна педагогіка” закладів вищої освіти України та мають досвід громадської активності.

Форма для реєстрації

Подія в Facebook