Зцілюючи рани: психолого-педагогічний супровід дітей трудових мігрантів

Видання орієнтоване передусім на фахівців – практичних психологів, соціальних педагогів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів напрямів підготовки «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Практична психологія» для допомоги у реалізації цілісної та комплексної системи соціальної підтримки, педагогічної та психологічної допомоги дітям трудових мігрантів, що здійснюється в рамках діяльності психологічної служби навчальних закладів, позашкільних установ, державних та громадських організацій.

Корисний посібник буде і батькам, опікунам дітей, оскільки містить цікавий, пізнавальний матеріал щодо основних потреб дитини, які виникають у різні вікові періоди та ролі сім’ї у вихованні дитини загалом. Також дозволить дізнатися, як почувають себе діти, коли батьків немає поруч та, які можливі наслідки їх тривалої відсутності, для того, щоб запобігти, уберегти свою дитину від них у випадку, коли виїзд за кордон є неминучим.

Зцілюючи рани: психолого-педагогічний супровід дітей трудових мігрантів: навч.-метод. посіб. у 2-ох частинах) / [М.І. Миколайчук, Ю.Я. Мединська, Л.В.Підлипна, с.Христофора М.Буштин, СНДМ, В.С.Ліпська, Л.П.Кріцак, Л.М.Ковальчук та ін.]; за заг.ред. С.С.Стельмах. ‑ Львів: Свічадо, 2014. – 452 с.